Dit schooljaar besloten we geen initiatielessen voor het zeilen in te richten. Hierdoor konden we een programma uitschrijven voor alle leerlingen die in het verleden reeds hun certificaat behaald hebben. De “Rough Seas” editie was geboren.
Omdat het voor onze ‘anciens’ al wat meer mag zijn, komen er deze keer heel wat nieuwe theorie aan bod: voorrangsregels, getijden, nieuw knopen (bv: paalsteek), … We bereiden ons team voor op het betere werk.
De oefendag brengt ons deze keer naar een andere haven. De CherryRaces zijn gebleven, maar deze keer zijn we nog meer gedreven om een toppositie binnen te halen. En hoogtepunt van dit nieuwe seizoen wordt ongetwijfeld de meerdaagse zeiltrip eind augustus.

Omdat we zo enthousiast zijn over wat we onze leerlingen kunnen aanbieden, besloten we eveneens om de site helemaal opnieuw op te bouwen. Een eenvoudiger adres en veel meer mogelijkheden zorgen ervoor dat we vanaf nu nog beter een verslag kunnen brengen van de activiteiten.

Volg onze blog en facebookpagina als je niets wil missen van dit project!

Auteur:admin

Leave A Comment

Deel op Social Media!