Op zaterdag 17 en zondag 18 september vergezelden een aantal leerlingen van ons zeilteam SPIRIT-ual, zoals eerder aangegeven. Het werd een echt TOP weekend, met heel veel enthousiasme, mooi weer en als afsluiter de ostrea rose classic race. Onze leerlingen kregen de kans mee te zeilen met de CON SPIRITU, een Spirit 37! Ze behaalden er zilver op een wedstrijdveld van 59 boten. OPTITUS eindigde verdienstelijk 4de (en 2de in zijn klasse).
http://zeilen.burgerschool.be/wp-content/uploads/2016/09/ostrea-rose-classic-race.jpg

Dank aan Tran-Minh en Emily voor hun schitterende presentatie over ons zeilproject!

Bekijk hieronder ook enkele sfeerbeelden van de Ostrea Rose Classic race. Wie goed kijkt kan de Optitus terugvinden.

En zo feesten echte zeemanslieden:

Auteur:admin

Leave A Comment

Deel op Social Media!