Je hebt het misschien al gemerkt, maar Burgerschool Sailing werd Burgerschool-VTI Sailing! Vorige week werd ons team versterkt door 2 gemotiveerde studenten van het VTI Roeselare. Dhr. Koen Vandeputte, zelf een fervent zeiler, zal daar het project mee vorm geven. Welkom Guillaume Beernaert en Jorn De Vlieger! Deze unieke samenwerking tussen VTI en Burgerschool zorgt ervoor dat we nog meer jongeren kunnen warm maken voor de zeilsport.

Ondertussen startte lesgever Cedric Neyts met het schiemanswerk: de paalsteek, achtknoop, platte knoop, mastworp en schootsteek passeerden de revue. Nu wordt het oefenen geblazen tot die knopen goed gekend zijn, maar het is nu reeds duidelijk dat onze ploeg enorm gemotiveerd is en heel snel bijleert. Dat belooft! Volgende week gaan we opnieuw verder met nog wat nieuwe scheepstermen onder leiding van Koen Vandeputte.

Het startschot is gegeven, ons team stoomt zich klaar voor heel wat zeilavontuur! En onze kapitein? Die hebben we voorlopig nog niet gezien: voorlopig nog voeten in de lucht en verplichte rust! We zijn dus nog even op baas op ons schip, maar zullen bewijzen dat we niet stil gezeten hebben!

Auteur:Kristof Alleman

Leave A Comment

Deel op Social Media!